Kaliteye ve kalitenin sürekliliğine büyük önem veren Kaleblokbims A.Ş tüm organizasyonlarında uygulamayı prensip edindiği ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini 2012 yılı itibari ile belgelendirilmiştir. Üretmiş olduğu ürünlerde ulusal ve uluslararası standartları esas alan şirketimiz TSE belgesine de sahiptir.Şirketimizin ürettiği hafif yapı elemanları ‘ da A1 sınıfı yanmaz yapı malzemesidir.

Kaleblokbims “toplam kalite yönetiminin” bir takım çalışması olduğunun bilincindedir ve bu anlamda üst yönetimden en alt birimdeki çalışanına, tedarikçilerine kadar bu anlayışı benimsemektedir. Bu sistem doğrultusunda ISO 9001, TSE ve Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik sistem standartlarının gereklerini yerine getirmeyi ve hedeflerin etkinliğini sürekli geliştirmeyi taahhüt eder.

Sürekli gelişim hedefi gözeten Kaleblokbims kaynakları etkin kullanan, çevre ve insan sağlığına saygı duyan, müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu hizmet anlayışıyla pazardaki etkinliğini arttırmak amacıyla;

  • ISO 9001 kalite sisteminin gereklerini sağlamaktadır.
  • Müşteri beklentilerinin erken tanımlanması ve müşteri tatmini odaklı bir üretim-çözüm sistemi kurmaktadır.
  • Çalışanlarının eğitimlerinin devamlılığını sağlamak ve kalite sorumluluğu bilincini yerleştirmek, performans ve verimlilik üzerine odaklanarak çalışanlarının yeni fikirler üretmeleri konusunda cesaretlendirmektedir.
  • Tedarikçilerini yarattığı kalitenin bir parçası olarak değerlendirmektedir.
  • Tüketiciye olan saygısını, üretiminde insan sağlığına zararlı ham maddeler kullanmayarak bu konudaki hassasiyetini sergilemekte ve çevreci kimliği ile de saygınlığını pekiştirmektedir.